Podnikatelé, zbystřete

Pro podnikání je zřejmě dost podstatné vlastnit prostředí, ze kterého lze řídit celou firmu. Možná patříte ale do sorty podnikatelů, kteří by uvítali virtuální kancelář .

Ptáte se, co je to za výmysl?

Slovo virtuální Vás nejspíš rozhodilo, viďte. Možná si myslíte, že jde o nějakou nekalou záležitost, se kterou nechcete nic mít. Ne, nebojte se. Hned Vám bude vše vysvětleno.

kanceláře

Vezměte si, třeba Vaši situaci. Čili jeden z důvodů, proč byste mohli začít uvažovat o virtuální kanceláři. Peněz nemáte nazbyt, ale musíte mít někde fyzické místo k podnikání. Nebo alespoň kancelář. Kolik dáte měsíčně za její provoz? Vezměte ale všechny náklady i čas, který v kanceláři občas musíte trávit. No, a potom porovnejte ceny za kancelář virtuální. Co říkáte? To je ale nepoměr, viďte? Ovšem ve Váš neprospěch! Když to ale změníte, nepoměr se obrátí v prospěch Váš!

Pořád Vám vrtá v hlavě to slovo virtuální?

Kde budete přebírat písemnosti, když Vaše virtuální kancelář bude někde „v luftě“, jak se lidově říká? Kde budete přijímat obchodní partnery? I když těchto schůzek není tolik, občas se to stát může. A to si máte pořídit i virtuální asistentku? Ne, nezlehčujte to. I tu si totiž https://www.efotbal.cz/clanek-179351-Bude-z-Konateho-double-zradce-Chce-jej-totiz-koupit-Slavia.htmlmůžete zaměstnat!

Slovo virtuální Vám nebude překážkou. Vše bude při starém. S jediným rozdílem. Ušetříte peníze za provoz fyzické kanceláře.

Začínáte o virtuální kanceláři uvažovat?

Víte, musíte myslet na to, že ušetřit peníze, které by se nakonec daly využít ve prospěch inovace Vašich služeb, nebo produktů, nebo je mít v zisku, se dozajista vyplatí! Jestli už začínáte myslet na změnu v tomto směru, určitě získáte i více času. Na co vlastně fyzickou kancelář potřebujete? Ujasněte si své priority.

kancelář

Ještě jeden bonus navíc!

Virtuální kancelář má ještě jednu velkou výhodu. Budete mít její adresu v Praze! Víte, jak zapůsobíte na své klienty? V hlavním městě! Kdo si to může dovolit? Nikdo z obchodních partnerů nemusí vědět, že se jedná o virtuální kancelář. Zasedací prostory lze využívat naprosto normálně, jako kdybyste byl jejich majitel, nebo nájemce.

Není snad toto lákavá představa?